Program

Zveme celé rodiny na Podzimní hraní. Ve čtyřech nedělích si budete moci hrát, cvičit, muzicírovat. Vstup volný. Jako první bude již tuto neděli od 15 hodin program v sále u Studánka s názvem Cvičí celá rodina. Těšíme se na vás!

Přijďte si společně užít podzimní tvořivou atmosféru. Vytvořit si ozdobu na stůl či dveře z přírodnin, svícen s makramé či veselé dubánky.

Tanec nás spojuje - spojuje nás s tělem, s duší, navzájem, s prostorem uvnitř i vně a s duchem života. Poskytuje nám prostor mimo hluk každodenního shonu, prostor, v němž se můžeme nadechnout. V tomto prostoru přicházíme do hlubšího kontaktu se sebou samými a s vlastní intuitivní moudrostí. Odpovědi na vnitřní dilemata často do tohoto...

Společně vyrobíme velkou Moranu i malé Moranky, za doprovodu písní je vyneseme a hodíme do řeky.Budeme zpívat, hrát si, tvořit.Těšíme se na vás!Vstupné dobrovolné.

Společně se potkáme venku v kruhu. V kruhu u ohně. Za doprovodu živé hudby se ponoříme do intuitivního tance, ve kterém probudíme každou buňku našeho těla. Je možné i plynule přecházet mezi tancem a hudbou, stejně jako je možné jen tak být.

Tanec nás spojuje - spojuje nás s tělem, s duší, navzájem, s prostorem uvnitř i vně a s duchem života. Poskytuje nám prostor mimo hluk každodenního shonu, prostor, v němž se můžeme nadechnout. V tomto prostoru přicházíme do hlubšího kontaktu se sebou samými a s vlastní intuitivní moudrostí. Odpovědi na vnitřní dilemata často do tohoto prostoru...

Týna a Tom zvou do žensko-mužského kruhu s tématem: zrcadlení ve vztazích.
Kruh se bude konat v pátek 11. března od 18.00 hodin ve Stromově (rozuměj, u nás doma). Za příznivého počasí venku kolem ohně, v opačném případě u krbu v obýváku. Počet míst je omezen prostorem, proto je nutná rezervace předem.Můžete přinést dobroty na společný stůl.
...