Týna - hlavní vedoucí

Tábor je pro mě čas, ve kterém se zastaví běžný čas a vytvoří se časoprostor, ve kterém se mohou dít zázraky. Čas, který je předurčen pro posouvání osobních hranic, pro objevování vnitřní síly a talentů. Miluji ty magické chvíle, kdy se na sebe společně naladíme a jsme ve flow, ve hře, v přítomném okamžiku. Učíme se zároveň zvládat náročnější situace, nedorozumění, fyzickou nepohodu či smutek.

Celý život pracuji s dětmi a zkušenosti čerpám jak z minulých let na táborech, tak také ze svého zaměstnání - jsem průvodkyní ve Svobodné demokratické škole Gaudi v Příboře. 

V roce 2010 jsem absolvovala metodický kurz zážitkové pedagogiky prázdninové školy Lipnice. Pravidelně jsem se účastnila jako organizátor letní zážitkové akce Outdoor camp pro náctileté a spoluorganizovala jsem adaptační kurzy a školní výlety se ZaObzorem.

Mou vášní je v posledních letech práce s tělem, jeho propojení s lidskou duší a životní zkušeností, věnuji se somatickému pohybu a tanci, nenásilné komunikaci a dalším oblastem osobního rozvoje.

Každý z nás v sobě nosí spoustu talentů, pojďme je společně objevovat a radovat se z nich!

Adri

Jmenuji se Adriana Petřeková a bydlím v Novém Jičíně. Jsem mamka 2 dětí ve věku 15 a 11 let. Již sedmým rokem hraji divadlo pro mateřské školy i širokou veřejnost. Tato práce mě velmi baví a naplňuje. Mám ráda přírodu, barvy, fajn lidi a ráda se směju. Tábor pro mě znamená návrat k přírodě, ke svým kořenům, zajímavé zážitky, možnost realizovat neobvyklé věci a smysluplně strávený čas s dětmi. Na táboře mám nejraději společného táborového ducha a zápal pro společnou věc. 

Tom Strom 
- muzikant a technický pracovník

Tábor je pro mě místo v čase a prostoru, kde můžu více než kdykoliv jindy prostě BÝT.

BÝT v přírodě. Dýchat, vnímat její krásu a velmi intenzivně se s ní propojit.
BÝT s dětmi, vnímat jejich bezprostřednost, fantazii, vitalitu. Inspirovat je a učit se od nich.
BÝT s lidmi které miluju, sdílet příjemné chvíle, překonávat výzvy.
BÝT sám sebou, poznávat se v situacích, které jsou tolik odlišné od těch, které zažíváme v "civilizaci"...
...prostě BÝT 😊

Jinak jsem manželem úžasné ženy, otcem dvou nádherných dětí a pantátou na našem "statku" - STROMOVě.

Živím se jako muzikant, učitel lásky k hudbě a průvodce ve Svobodné škole Gaudi.

Kača

Na tábory jezdím již 40 let, protože moje maminka byla tzv. skupinová vedoucí a já jsem každé léto vždy trávila na táborech. Bylo to skvělé dětství a když jsem dospěla, začala jsem pracovat jako pedagog volného času a jezdit na tábory jako instruktor, skupinový vedoucí a posléze i hlavní vedoucí. Dlouho jsme jezdili na naši základnu na Pulčiny a nyní jsem už cca pět let tzv. bez místa. Mám dvě dcerky, které zatím nezažily ten "pravý" tábor a proto jsem nesmírně vděčná za tuto příležitost, najít pro sebe a mé děti to "nové místo" :)

Jsem moc ráda, že jsem byla mými kamarády přizvána na tento tábor jako oddílová vedoucí a těším se na společné tvoření a zkoumání přírody, které je mi tak blízké a milé.

Verča

Tábor pro mě vždy představuje přesun do jiné dimenze, kde se opět setkám s nejlepšími přáteli mluvícími stejným jazykem, a kde se moc těším na setkání se známými i novými dětmi - budeme se smát, bavit se, hrát si, tvořit, povídat i rozjímat.