Na CESTĚ k SOBĚ

08.03.2021

V současné době, kdy je nám omezen volný pohyb je čas nastoupit cestu do sebe.

Neustále, co se znám, jsem na cestě k sobě samé a nepřestávám se překvapovat. Jsem žena, která dá na intuici a všechna zásadní rozhodnutí v mém životě následovala právě ji. Jako mé poslední. Vstoupila jsem k Martince Hrošové do Beyond Mind mentoringu. Něco takového jsem udělala poprvé v životě, ale hluboce v sobě jsem věděla, že je to právě ten kvantový krok na mé cestě.

Díky jejímu vedení a mě samé jsem se naučila vidět hlouběji do sebe nebo kolem sebe? Zkrátka začaly se dít věci mezi nebem a zemí a taky na Zemi, které mě inspirovaly napsat svůj první článek do blogu.

Začala jsem totiž znovu cestovat ve snech vesmírem.

Znovuzrození, olej na plátno, Týna 2020
Znovuzrození, olej na plátno, Týna 2020


Jednou ráno jsem se probudila s pocitem hlubokého propojení s mou hvězdou a silnou vibrací, slovem. Díky dětem a jejich rannímu skotačení jsem se dostala do víru dne a až k večeru jsem znovu uslyšela tu vibraci - zkoušela jsem si ji říkat, nedávala mi smysl. Tak jsem si jakožto moderní člověk sedla k počítači a začala hledat význam. To slovo bylo Muriel. Když přesně takto dopadla písmena na klávesnici, celé tělo se mi rozechvělo a vyhledávač našel, že je to jméno jednoho z archandělů, který je ztvárňován navíc jako žena. Jeho poselstvím je otevírat srdce, vyzařovat lásku a radost a učit pokoře a respektu k přírodě. Je spojován s přírodními duchy, krystaly a léčivou silou rostlin. Když jsem si to přečetla, věděla jsem, že přesně tyto kvality jsou mými nejvyššími kvalitami, které v sobě odkrývám, abych mohla plnit své poslání na Zemi.

Cítím vděčnost, odvahu a sílu pokračovat na své cestě, ve svém osobním příběhu.